Nazwisko i imię funkcja / nauczany przedmiot
Kaperek Danuta dyrektor, plastyka
Gwiżdż Grażyna wicedyrektor, historia, wychowanie fizyczne
Borowiec Bogdan plastyka, zajęcia artystyczne
Chałupa Celina język polski
Choros Jakub muzyka, zajęcia artystyczne
Czubak Katarzyna bibliotekarz
Dopart Karolina wychowawca klasy 2e, język hiszpański
Dziewońska Monika wychowawca klasy 4a, język angielski
Fajfer Renata wychowawca klasy 6a, język polski
Gawron Waldemar wychowawca klasy 7b, chemia, biologia
Guzik Tomasz religia
Hajduk Kinga wychowawca klasy 1a, edukacja wczesnoszkolna
Jastrzębska Małgorzata wychowawca klasy 5a, język polski
Jędryka Anna pedagog
Kabat Dorota religia
Kaczor Jolanta wychowawca klasy 2c, przyroda, biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
Kaczor Katarzyna wychowawca klasy 2a szkoły podstawowej, edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia komputerowe
Kałuża Jolanta wychowawca klasy 4c, wychowanie fizyczne
Knurowski Ryszard bibliotekarz
Kołaczek Piotr wychowawca klasy 3d, fizyka, informatyka
Kozak Anna wychowawca klasy 3b szkoły podstawowej, edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe
Krawczyk Elżbieta wychowawca klasy 2b, informatyka, matematyka
Kucharska Renata wychowawca klasy 2d, technika, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne
Marcinek Anna wychowawca klasy 2a, matematyka
Marcinek-Tomana Dorota wychowawca klasy 5b, język polski
Nowak Halina geografia
Olechów-Cugowska Ewa język angielski, edukacja językowa
Pałka Danuta wychowawca klasy 3c, język polski
Perz Bożena wychowawca klasy 3b, wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe
Piskor Magdalena język niemiecki
Polańska Agata wychowawca klasy 4b, matematyka, zajęcia techniczne
Rozwadowska Dagmara matematyka
Rudny Marek wychowanie fizyczne, historia
Sołtysik Hubert wychowanie fizyczne
Stachura Tomasz historia
Staniewska Beata wychowawca klasy 3a szkoły podstawowej, edukacja wczesnoszkolna
Suder Joanna edukacja wczesnoszkolna
Szczygieł Marzena wychowawca klasy 3a, język niemiecki
Szczygieł-Ryss Artur pedagog
Świetlik Joanna wychowawca klasy 1b, edukacja wczesnoszkolna, edukacja informatyczna
Tańcula Janina historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
Trusewicz-Mosiężny Aneta psycholog
Wiącek Ewa wychowawca klasy 7a, język angielski
  Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Godzina od - do Wychowawca
1 Bogdan Borowiec czwartek 8.00 - 8.45  
2 Celina Chałupa poniedziałek 11.50 - 12.35  
3 Ewa Cugowska wtorek 12.45 - 13.30  
4 Karolina Dopart środa 10.45 - 11.30 2eg
5 Monika Dziewońska poniedziałek 11.50 - 12.35 4a
6 Renata Fajfer wtorek 9.50 - 10.35 6
7 Waldemar Gawron czwartek 11.50 - 12.35 7b
8 Tomasz Guzik wtorek 14.30 - 15.15  
9 Kinga Hajduk piątek 9.50 - 10.35 1a
10 Małgorzata Jastrzębska wtorek 11.50 - 12.35 5a
11 Dorota Kabat poniedziałek, środa 10.15 - 10.35  
12 Katarzyna Kaczor wtorek 9.50 - 10.35 2
13 Jolanta Kaczor środa 12.45 - 13.30 2cg
14 Jolanta Kałuża czwartek 9.50 - 10.35 4c
15 Piotr Kołaczek wtorek 11.50 - 12.35 3dg
16 Anna Kozak wtorek 8.55 - 9.40 3b
17 Elżbieta Krawczyk poniedziałek 9.50 - 10.35 2bg
18 Renata Kucharska wtorek 8.00 - 8.45 2dg
19 Anna  Marcinek  czwartek 10.45 - 11.30 2ag
20 Dorota Marcinek-Tomana piątek 8.55 - 9.40 5b
21 Halina Nowak środa 12.45 - 13.30  
22 Danuta Pałka poniedziałek 11.50 - 12.35 3cg
23 Bożena Perz piątek 8.55 - 9.40 3bg
24 Magdalena Piskor poniedziałek 9.50 - 10.35  
25 Agata Polańska poniedziałek 8.55 - 9.40 4b
26 Dagmara Rowadowska poniedziałek 10.45 - 11.30  
27 Marek Rudny poniedziałek 10.45 - 11.30  
28 Hubert Sołtysik wtorek 11.50 - 12.35  
29 Tomasz Stachura czwartek 11.30 - 12.00  
30 Beata Staniewska poniedziałek 10.45 - 11.30 3a
31 Marzena Szczygieł piątek 13.40 - 14.25 3ag
32 Joanna Świetlik środa 9.50 - 10.35 1b
33 Joanna Tańcula poniedziałek 9.50 - 10.35  
34 Ewa Wiącek środa 12.45 - 13.30 7a
1a Hajduk Kinga
1b Świetlik Joanna
2a Kaczor Katarzyna
3a Staniewska Beata
3b Kozak Anna
4a Dziewońska Monika
4b Polańska Agata
4c Kałuża Jolanta
5a Jastrzębska Małgorzata
5b Marcinek-Tomana Dorota
6a Fajfer Renata
7a Wiącek Ewa
7b Gawron Waldemar
2ag Marcinek Anna
2bg Krawczyk Elżbieta
2cg Kaczor Jolanta
2dg Kucharska Renata
2eg Dopart Karolina
3ag Szczygieł Marzena
3bg Perz Bożena
3cg Pałka Danuta
3dg Kołaczek Piotr

Rozkład dzwonków

lekcja pn, wt, śr, cz, pt
1 08.00 - 08.45
2 08.55 - 09.40
3 09.50 - 10.35
4 10.45 - 11.30
5 11.50 - 12.35
6 12.45 - 13.30
7 13.40 - 14.25
8 14.30 - 15.15
9 15.20 - 16.05
10 16.10 - 16.55